Дошкільні навчальні заклади

Електронна реєстрація дітей у дошкільні навчальні заклади міста Слов`янська.

З метою запровадження єдиного підходу до обліку та приймання дітей до дошкільних навчальних закладів, забезпечення відкритого доступу до інформації щодо прийому дітей до дитячих  садків та мінімізації людського впливу на порядок прийняття  дітей, на виконання постанови КМУ від 13.07.2011р. №752 «Про створення єдиної державної електронної бази з питань освіти», керуючись п.2 ст 19 Закону України «Про дошкільну  освіту», відповідно до наказу відділу освіти від 23.08.2013 року №297 у місті з 02.09.2013 року розпочато впровадження  проекту електронної реєстрації дітей дошкільного віку до дошкільних навчальних закладів.

Електронна реєстрація дітей дошкільного віку надає можливість батькам через Інтернет зареєструвати свою дитину в черзі до дошкільного навчального закладу, який вони обрали, і відповідно відслідковувати просування цієї черги, а також бачити реальну картину наповнюваності дошкільних навчальних закладів міста.

Для успішної реєстрації дитини в електронній черзі батькам необхідно зайти на сайт «Електрона реєстрація дітей у ДНЗ», зареєструватися, вивчити інструкцію для батьків та діяти згідно неї. Подача  в електронному вигляді заяви забезпечує попередню електронну реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.  За допомогою  можна звернутися до адміністрації  закладу. За поданою заявою та оригіналами документів дитину внесуть в електронну реєстрацію. Подавати заявку можна лише в один  навчальний заклад.

З усіма питаннями щодо електронної реєстрації дітей дошкільного віку можна звертатись до відділу освіти Слов`янської міської ради  за телефоном 3-53-60 та до керівників дошкільних закладів за наступними адресами та телефонами