ОГОЛОШЕННЯ

Запрошення на зустріч з Ярославом Грицаком!

 11 жовтня о 18:30 на базі Платформи ініціатив «Теплиця» відбудеться зустріч із українським науковцем, істориком і публіцистом, доктором історичних наук, професором Українського Католицького Університету, директором Інституту історичних досліджень та гість-професором Центральноєвропейського університету в Будапешті Ярославом Грицаком. Тема зустрічі «Покоління і цінності». Запрошуються всі бажаючі.

Posted in Важлива інформація, Оголошення | Leave a comment

Електронна реєстрація дітей у дошкільні навчальні заклади міста Слов`янська.

З метою запровадження єдиного підходу до обліку та приймання дітей до дошкільних навчальних закладів, забезпечення відкритого доступу до інформації щодо прийому дітей до дитячих  садків та мінімізації людського впливу на порядок прийняття  дітей, на виконання постанови КМУ від 13.07.2011р. №752 «Про створення єдиної державної електронної бази з питань освіти», керуючись п.2 ст 19 Закону України «Про дошкільну  освіту», відповідно до

Posted in Важлива інформація, Новини ДНЗ, Оголошення | Leave a comment

КІНОФЕСТИВАЛЬ “ЄДНІСТЬ І ТОЛЕРАНТНІСТЬ” У НАШОМУ МІСТІ

16 вересня 2015 в Україні стартував Всеукраїнський фестиваль короткометражного кіно для дітей та підлітків «Єдність і Толерантність».

Posted in Конкурси, проекти, олімпіади, Оголошення, Творчість | Leave a comment

УВАГА

Навчальні заняття у 2014-2015 навчальному році завершаться 29 травня 2015 року. У цей же день у загальноосвітніх навчальних закладах буде проведено Свято «Останнього дзвоника». Урочисті засідання педагогічних рад загальноосвітніх навчальних закладів з нагоди вручення атестатів про повну загальну середню освіту та випускні вечори будуть проведені 30 травня 2015 року.  

Posted in Оголошення | Leave a comment