Відділ освіти Слов’янської міської ради щиро вітає всіх, хто активно працює в освітянській галузі!

Шановні відвідувачі !
Вітаємо Вас на офіційному веб-сайті відділу освіти Слов'янської міської ради Донецької області!

На цій сторінці Ви зможете ознайомитись із новинами та здобутками навчальних закладів Слов'янської міської ради в освітянській галузі.

Сподіваємось на конструктивну, плідну співпрацю, пропозиції щодо вдосконалення навчально-виховного процесу в наших закладах!

З повагою, відділ освіти

Про відновлення освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти Слов’янської міської ради Донецької області

Наказ про впровадження дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти Слов’янської міської ради Донецької області

Подяка за благодійну справу!

Шановний Борисе Вікторовичу !

Відділ освіти Слов’янської міської ради висловлює Вам найщирішу вдячність за подарунки, які отримали учні та педагоги наших закладів освіти до новорічних свят! Ця підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до учнів та освітян Донеччини. Завдяки таким чуйним людям, як Ви, ми можемо успішно дивитись у майбутнє, а головне це вселяє віру в те, що на світі є милосердя, добро і любов. Приємно знати, що в нашій країні є люди, яким небайдужа доля дітей, педагогів.

Ми вдячні Вам за ту турботу, яку Ви приділяєте нашому регіону. Ще раз дякуємо за ту щирість, яка іде від Вашого серця.

З повагою, начальник  відділу освіти                    І.М. Рубльовський

Некролог

19 грудня 2020 року на 72-му році життя раптово помер директор Слов’янської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №17 Котляров Олексій Васильович. Він прожив доброчинне життя. Талановитий керівник, співчутливий та уважний до своїх працівників, порядна і чесна людина. Олексій Васильович завжди залишиться в наших серцях прикладом безмежної відданості своїй справі, професії та школі. Ми назавжди запам’ятаємо його невгамовну життєву енергію, життєрадісність, високі душевні та етичні якості. Відділ освіти виражає глибоке співчуття рідним та близьким Котлярова Олексія Васильовича. Світла пам’ять про нього збережеться в наших серцях назавжди.

1 2 3 17