Танцювальний колектив “Овація” відзначив великим концертом завершення танцювального сезону

images (1)

14 травня на базі Центру дитячої  та юнацької  творчості м.  Слов’янська  відбувся  підсумковий концерт танцювального колективу «Овація» під назвою «Острів танцю».

До кінця навчального року залишилось зовсім небагато часу. Танцювальний сезон також завершується, та його  прийнято відзначати підсумковим концертом.

Юні танцюристи «Овації» представили все багатство танцювального мистецтва від «класики» до хіп-хопу та модерну. Велику естетичну насолоду отримала в цей вечір уся глядацька аудиторія. Оплески по мірі просування програми поступово посилювалися і ближче до фіналу переросли в бурхливі овації. Тому не дивно, що  колектив має саме таку назву.

Широту  репертуару, з точки зору жанру, стилю, знання модних сучасних течій в танці, а також художній смак у відборі музичного матеріалу, пластики, руху у вихованців колективу, відобразило  багатство їхнього внутрішнього світу, їх бачення, з яким, як показала реакція залу, солідарна більшість сьогоднішнього, молодого покоління.

Тон, темп, техніка, відчуття ритму, почуття форми, витонченість виконання, артистизм, ансамблевість, запальність і інші якості, необхідні для високоякісного танцювального шоу, присутні у виступах «Овації».

Танцювальний колектив існує вже 8 років. У ньому займається близько 150 молодих людей різного віку. Вихованці «Овації» займаються танцями різних напрямів: хіп-хоп, гімнастика, народний танець, контемп тощо.

«Овація» є призером  Всеукраїнських танцювальних турнірів, таких як «Юність Донбасу», «Родник», «Forte Music»; мають відкриту першість України з сучасної хореографії.

Керівником колективу є майстер, професіонал своєї справи Горбасенко Олена Вікторівна.  У фіналі концерту, танцюристи висловили свою вдячність та показали безмежну любов до неї.

Кожна група колективу отримала солодкі призи від мережі супермаркетів «Браво»!

Відділ освіти бажає «Овації» не зупинятись на досягнених результатах, процвітати та покоряти нові вершини у наступних сезонах.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *