“Вечорниці” в ЗОШ № 6

DSC_0275 (Копировать)
   З 1929 року школа № 6 носить ім’я славетного  Кобзаря. Більше 50-ти років
тому вчитель української мови та літератури Каліберда Ганна Дмитрівна
започаткувала традицію: завершувати Шевченківські дні українськими
вечорницями. Ця традиція живе і сьогодні.

    Цей рік не є винятком. 11 березня 2016 року розпочалося свято феєричним виступом  військового оркестру 194 понтонно-мостового загону зразкового оркестру Міністерства  інфраструктури на шкільному подвір’ї .
Школі подарована меморіальна дошка, яка віднині буде прикрашати фасад.
   На святі були присутні почесні гості: голова міста Лях В.М.,виконуючий обов’язки відділу освіти Рубльовський І.М., завідувач НМЦ Овчинніков В.О., спеціаліст І категорії відділу освіти Чиркова Н.О., голова Адміністрації Державної служби транспорту генерал-лейтенант Мальков М.І..
    Гостей запросили до історико-етнографічного музею, де ознайомили їх з історією міста та школи, а потім і на веселий ярмарок з частуваннями.
   Далі відбулись справжні «Вечорниці» – традиційно театралізоване дійство за твором Івана Карпенка-Карого «Наймичка», у якому брали  участь не тільки діти, а й учителі. Усі присутні в залі отримали задоволення від українських пісень,гуморесок та народних ігор.

DSC_0188 (Копировать) DSC_0275 (Копировать) DSC_2239 (Копировать) DSC_2160 (Копировать) DSC_0264 (Копировать) DSC_0210 (Копировать)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *