Про подорож учнів Миколаївської ЗОШ №2 до столиці

IMG_4156

На початку лютого 2016 учні Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Слов’янської міської ради Донецької області знову були запрошені в столицю нашої держави – славетне місто Київ. Ця подорож відбулася за запрошенням благодійного фонду «Крила». З першої до останньої хвилини перебування в Києві учнів нашої школи супроводжувала щира та відкрита людина, керівник благодійного фонду «Крила» Ярослава Токар. Протягом двох днів діти побували у різних куточках славетного міста. Проживали діти в готелі на території Голосіївського монастиря.
На все життя запам’ятають діти надзвичайну красу Києво-Печерської Лаври. Здивувало їх відвідування дальніх печер, цікава розповідь про відродження та відновлення Успенського собору.
Несподіваним подарунком для школярів стало відвідування музею мікромініатюр Миколи Сядристого. Незабутні враження залишаться на все життя від перегляду під мікроскопом найменшої у світі книги – «Кобзаря» (книга має 12 сторінок з віршами Т.Г.Шевченка й малюнками, зшита павутинкою, обкладинку виготовлено з пелюстки безсмертника), від підкованої блохи, троянди у волосинці людини, портрету дівчини на вишневій кісточці.
Увечері гостинно відкрив свої двері Національний театр опер та балету. Діти із задоволенням дивилися оперу за п’єсою І.П. Котляревського «Наталка Полтавка».
Зустріч із дитячою письменницею Мирославою Макаревич і представником видавництва «Самміт-Світ» стала кульмінацією подорожі. Тепла зустріч, цікава розповідь із уст авторки, радісний настрій стануть незабутніми для Миколаївських хлопчиків і дівчаток. Серед усіх подарунків, які отримали діти від благодійного фонду «Крила», найбільше сподобалась дітям книга з автографом письменниці та ручка-сувенір з символікою України.
Не менш захоплюючим виявилося відвідування Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків. Дітей вразило все: і картини, і меблі, і посуд, і неповторність кожної зали.
Переглянувши мультфільм у кінотеатрі «Україна», екскурсанти вирушили у подорож вечірнім Києвом.
Незабутні враження залишилися в дітей від прогулянки по головній вулиці міста – Хрещатик, по музею Слави під відкритим небом, від подорожі по вечірньому Києву.
Велика подяка від імені учнів, батьків, адміністрації Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 благодійному фонду «Крила» в особі Ярослави Токар за такий подарунок для наших дітей.

(За інформацією адміністрації Миколаївської ЗОШ № 2)

IMG_4284 IMG_0210 IMG_4156 IMG_4221 IMG_4252 IMG_4265

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *