В школі № 6 відзначили День Збройних Сил України

IMG_4088

Напередодні відзначення Дня Збройних Сил України  з метою посилення військово-патріотичного виховання учнівської молоді у ЗОШ № 6 проводились виховні години, уроки мужності, спортивні турніри і змагання.

День Збройних Сил України – свято сміливих, сильних, спритних, витривалих та мужніх захисників незалежності нашої  України. Саме такими і зростають наші хлопці і дівчата, адже багато з них мріють служити в українському війську чи працювати в правоохоронних органах нашої держави. Звичайно, що шлях до спритності і витривалості пролягає через спортивну діяльність. Тому й цього дня відбулись спортивні змагання між учнями 1-4  класів, де хлопчики показали свою готовність до служіння Батьківщині.
Кульмінацією став святковий концерт,на який були запрошені військовослужбовці 194 понтонно – мостового загону державної спеціальної служби транспорту. Діти подарували гостям не тільки гарний настрій,а й оберіги,які зробили своїми руками.Від щирості учнів у військових на очах з’явилися сльози.Діти змогли доторкнутись до найпотаємніших струн душі мужніх воїнів.

IMG_4088 IMG_4096 QVxd6jhevdU Zv2VJ1JZGPA

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *