День працівників освіти

HbATHUNVr3I

1 жовтня 2015 року в Центрі дитячої та юнацької творчості було проведено урочистий захід, присвячений Дню працівників освіти.

Свято було сповнене атмосферою школи, дитинства, радості. Вчителів всіх шкіл, садочків та позашкільних закладів привітали представники місцевої адміністрації Андрій Миколайович Білозеров і Вадим Миколайович Овчаренко, побажавши викладачам миру, щастя, здоров’я, любові і щоб їх праця була оцінена. Особливо активних представників сфери освіти нагородили грамотами. Кожна школа і позашкільний заклад отримали свої подяки. На концерті на честь Дня вчителя були присутні також ветерани педагогічної праці.

Так само у святковому привітанні взяв участь хор викладачів музики з усіх шкіл нашого міста, почавши привітання піснею «Як здорово, що ми вчителі».

Своїх вчителів привітали і діти, учні, вихованці навчальних закладів. На сцені відбувалося справжнє свято, яке супроводжувалося піснями, танцями, гумористичними монологами, грою на музичних інструментах і нескінченними емоціями щастя і веселощів.

В актовому залі Центра дитячої та юнацької творчості не забули привітати і молодих викладачів, вчителів, які перший рік ступили на шлях роботи в школі, почавши свою діяльність з клятви викладачів.

8lS4wD3FM5A 90UkNTD2z6w HbATHUNVr3I HUISXRxn7lU

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *