Змагання зі спортивного мікроорєнтування “ЛАБІРИНТ”

26 вересня Центр дитячої та юнацької творчості міста Словянська провів відкриті міські змагання зі спортивного мікроорієнтування «Лабіринт», які проводилися на території мікрорайону Артема. Свято присвячувалося міжнародному дню туризму.

У змаганні брало участь 8 шкіл (№19, №11, №12, №6, №18, №10, №17, №13) та школа-інтернат №1, 11 команд. Перед початком змагань Рогова Валентина Іванівна (керівник і організатор змагань) оголосила правила і представила суддів. Також дітей з днем туризму привітала директор ЦДЮТ Мельникова Наталія Анатоліївна.

Першим почати змагання випала можливість молодшій групі туристів. Середні і старші групи йшли пізніше. Поки змагалися команди, решта учасників не байдикували! Вони очищували природу від сміття, яке знаходилося на території, адже за правилами потрібно було не тільки вдало пройти «Лабіринт», але й боротися за приз, який дадуть тим, хто більше збере сміття. Бо свято туриста – це свято природи, а тому, завдання дітей мало також і екологічний характер.

В кінці змагань оголосили переможців –у молодшій віковій категорії виграла команда ЗОШ№10, у середній віковій групі-команда школи-інтернат №1, у старшій віковій категорії – команда ЗОШ№17, які отримали солодкі подарунки, проте жоден з учасників змагань не залишився без пам’ятної грамоти про цей день.

Кожен із присутніх отримав неймовірне задоволення від події, бо всі впевнені в тому, що ці змагання-це не лише гарна можливість для дітей відчути себе справжніми туристами, можливість провести цілий день на природі,дихаючи свіжим повітрям, але й важлива допомога своєму місту.

3z6844np9uA DSC_0995 DSC_1037 DSC_1172

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *