Пленер образотвочого мистецтва від ЦДЮТ

3

24 вересня 2015 року в Слов’янському парку культури та відпочинку Центр дитячої та юнацької творчості провів пленер образотворчого мистецтва “Улюблений куточок мого міста” , присвячений 370-річчю міста Слов’янська.

У ньому взяли участь близько 60 осіб. Малювали діти різного віку: від малечі до студентів.Проте всі люди були залучені в роботу.У повітрі відчувався настрій справжньої фантазії, мрії і творчості. Багатьом перехожим надходили пропозиції спробувати намалювати щось самим, на що ті відповідали згодою і з задоволенням приймалися за справу. Учні підійшли відповідально до своєї мети і від роботи їх неможливо було відірвати. Проходячи повз творців мистецтва, було помітно як вони намагаються намалювати місто у всій його красі. І це ще раз доводить що Слов’янськ є одним з найгарніших куточків нашої країни.
Найчастіше зустрічались малюнки алей парку, Слов’янського курорту. « Сьогодні я буду малювати вербу, яка розкинула свої гіллявздовж поля. Прийшовши в парк я зрозуміла, що саме її я б хотіла сьогодні відтворити» – розповіла Катерина Румянцева, одна з учасників заходу. Знайшлися й дівчата, які захотіли намалювати красу і багатство Красного Лиману. «Сьогодні ми будемо малювати Красний Лиман,бо він є нашим улюбленим місцем відпочинку» .
Усі роботи справили найкраще враження на оточуючих, адже вони вийшли яскравими, барвистими і неповторними.Дитячі твори мистецтва будуть розмiщенi у комунальному закладі «ЦДЮТ» i кожен бажаючий зможе їх побачити на власні очі. Ми впевнені, що тепер такі заходи відбуватимуться якнайчастіше, бо це правильний шлях для розвитку естетичного чуття і любові до рідного краю.

1 2 3

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *