День відкритих дверей в КЗ “ЦДЮТ”

с (188 из 248)

20 вересня 2015року Центр дитячої та юнацької творчості відсвяткував День відкритих дверей «У колі друзів».

Головними гостями свята стали вихованці, які із задоволенням не лише представили свої вміння і таланти,але й подивилися на інших, а також малюки школи раннього естетичного розвитку «Мозаїка», які вперше завітали у Центр дитячої та юнацької творчості. Проводилися цікаві майстер класи з декоративно-ужиткового мистецтва, де діти могли взяти безпосередню участь. Учасники свята співали, танцювали, малювали,грали в шахи. Все це супроводжувалося веселою музикою і веселим настроєм маленьких учнів.

Вихованців привітали директор Центру Мельникова Наталія Анатоліївна та адміністратор відділу освіти Чиркова Надія Олександрівна, побажав дітям нових звершень,досягнень,перемог,продовжувати отримувати необхідні навики та знання, які їм обов’язково знадобляться в майбутньому, а згодом стати справжніми майстрами своєї справи.

Подія проходила у дворі Центру дитячої та юнацької творчості, а атмосфера надихала на активні дії, веселий настрій та приємне спілкування. Разом з дітьми свято відвідали батьки вихованців, які також поринули у свят радощів та пригод. Кожен з них радів за свою дитину, а відповідаючи на питання юних журналістів, бажали творчої наснаги і процвітання, бо цей заклад-це те, що потрібно дітям для позашкільного розвитку,де діти можуть знайти те заняття,яке їх зацікавить.

Для вихованців Центру День відкритих дверей став справжньою подією, яку вони будуть ще довго згадувати, відвідуючи свої гуртки.

с (28 из 248) с (41 из 248) с (107 из 248) с (137 из 248)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *