Учениця ЗОШ №5 втретє отримала перемогу у всеукраїнській учнівській олімпіаді з біології

З 22 по 27 березня 2015 р. у Києві  відбувся IV Всеукраїнський етап учнівської олімпіади з біології.
          В олімпіаді брали участь збірні команди 24 областей України та міста Київ. Донецьку область представляла команда учнів 8 – 11 класів зі  Слов’янська, Краматорська, Артемівська та Маріуполя.
         Здобувши перемоги в міському та обласному турах серед десятикласників, учениця 10-А  класу ЗОШ № 5 р. Слов’янська Маргарита Мартем’янова представляла Донецьку область у даній збірній.

          Протягом п’яти днів учасники олімпіади виконували теоретичні і практичні завдання підвищеної складності. Їм були запропоновані питання, які вимагали глибоких знань біології, біохімії, етології, фізіології рослин, тестові завдання,  практикуми. У процесі практичних робіт учасники олімпіади готували мікропрепарати рослин і грибів, складали їх опис, працювали з мікроскопами, відео сюжетами, за якими визначали поведінку тварин, з зображень дізнавалися назви рослин і тварин, визначали їх назви, рід, вид, клас, займались титруванням,  визначали і описували екологічні зони України та їх проблеми.
          Результати підбивалися як для збірних команд, так і в особистих заліках. Особливо приємно, що за сумою балів всіх теоретичних і практичних робіт Маргарита стала переможцем Всеукраїнського туру олімпіади з біології серед учнів 10 класів.
        Отриманню третьої поспіль нагороди сприяла  багаторічна робота Маргарити з її вчителем біології, спеціалістом вищої категорії, старшим учителем майстром своєї справи – Горєліковою Тетяною Володимирівною. Тетяна Володимирівна не шкодуючи власного часу та сил протягом усього навчального року передавала своїй учениці всі тонкощі біології та екології, що відомі їй. Вікторія Вікторівна Волосухіна – директор, вчитель хімії допомагала із питаннями біохімії.
          27 березня відбулася церемонія нагородження переможців. Свій Диплом I ступеня Маргарита отримала з рук голови журі Скрипник Наталії В’ячеславівни.
          Вітаємо Маргариту і Тетяну Володимирівну і бажаємо їм подальших успіхів. Сподіваємося, що і ця перемога не буде останньою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *