Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Слов’янської міської ради Донецької області»

Оголошення про проведення конкурсу

на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи

«Інклюзивно-ресурсний центр Слов’янської міської ради Донецької області».

Відділ освіти Слов’янської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Слов’янської міської ради Донецької області», юридична адреса: Донецька область, м. Слов’янськ,   вул. Батюка, 20

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду:

–             громадянство України;

–             вільне володіння державною мовою, що засвідчується державним сертифікатом про рівень володіння державною мовою та видається Національною комісією зі стандартів державної мови відповідно до ст.10 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»;

–             вища педагогічна освіта на рівні спеціаліста або магістра;

–             стаж педагогічної  роботи не менше п’яти років;

Директор установи повинен:

–             мати високий рівень моральних якостей, сформовані позитивно значущі особистісно-ділові характеристики та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки;

–             проявити себе в практичній роботі як лідер-менеджер, який управляє педагогічною системою інклюзивно-ресурсного центру та її розвитком;

–             вільно володіти сучасними інформаційними технологіями, технологіями менеджменту й маркетингу в освіті;

–             організовувати  й стимулювати професійну діяльність педагогічних працівників;

–             сприяти  формуванню культури організації, організовувати та забезпечувати  її діяльність;

–             вміти вивчати попит на освітні послуги, організовувати  та забезпечувати  їх якість; 

–             мати  вміння для розробки та прийняття управлінських рішень, аналізу результатів функціонування та розвитку інклюзивно-ресурсного центру, власної управлінської діяльності;

–             мати здатності до прогнозування та проектування.

До участі у Конкурсі не можуть бути допущені особи та не можуть обіймати посаду директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Слов’янської міської ради Донецької області»:

1. відповідно до ст. 19 Закону України «Про повну загальну середню освіту»;

2. відповідно до ст. 38 Закону України «Про повну загальну середню освіту»;

3. відповідно до ст. 251 Кодексу законів про працю України;

4. відповідно до ст. 27 Закону України «Про запобігання корупції» крім осіб які працюють у сільських населених пунктах (крім тих, що є районними центрами);

5. подали не всі документи для участі в Конкурсі;

6. подали документи після завершення строку для їх подання.

Умови оплати праці:

Джерелом коштів на оплату праці директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Слов’янської міської ради Донецької області» є кошти місцевого бюджету.

Форма і система оплата праці, норми праці, тарифна ставка, схема посадового окладу, умови запровадження та розміри надбавок, доплат, премій, винагород та інших заохочувальних, компенсаційних і гарантійних виплат встановлюються у колективному договорі з дотриманням норм і гарантій, передбачених законодавством, Генеральною та Галузевою угодами.

Мінімальна заробітна плата директора не може бути нижчою від встановленого законодавством мінімального розміру заробітної плати.

Прийом та реєстрація документів:

Адреса: 84122, м. Слов’янськ, Донецька обл., пл.Соборна, 2, каб. 73

Електронна пошта: slov-osvita@ukr.net

Строк подання  документів: з 02.08 2021 року по 02.09.2021 року (включно). 

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає (особисто або поштою) конкурсній комісії такі документи:

1. копію паспорта громадянина України;

2. письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

3. копію трудової книжки;

4. копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

5. письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Відповідальність за достовірність поданої інформації несе кандидат.

Дата та місце проведення конкурсу:

Конкурс на заміщення посади директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Слов’янської міської ради Донецької області»,  відбудеться 07.09.2021 року в приміщенні будівлі Слов’янської міської ради Донецької області, за адресою:          м.Слов’янськ, пл.Соборна, 2.

Конкурсний відбір здійснюється державною мовою за результатами: складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди. Кваліфікаційний іспит проводиться за напрямами:

–             знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;

–             знання основ спеціальної педагогіки;

–             знання основ освітнього менеджменту.

Кандидати на посаду директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Слов’янської міської ради Донецької області», можуть ознайомитися з «Положенням про проведення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Слов’янської міської ради Донецької області» затвердженого рішенням Слов’янської міської ради від 19.07.2018 № 7-XLIX-7 «Про створення Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Слов’янської міської ради Донецької області» за посиланням http://docs.slavrada.gov.ua/dt/14173/

Контактна особа:  Ігнатьєва Юлія Василівна (06262) 2-43-60

Оголошення про конкурс на вакантні посади

Оголошення про конкурс

На посади педагогічних працівників Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру Слов’янської міської ради Донецької області», яка знаходиться за адресою: 84116, м.Слов’янськ, вул.Батюка 20, тел. 0957218509, E-mail:slov-irc@ukr.net.

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр Слов’янської міської ради Донецької області», оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників:

– вчителя-логопеда;
– практичного психолога;
– вчителя–реабілітолога.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посади:
–   громадянство України;
–   вільне володіння державною мовою;
– вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія”, “Психологія”. Спеціалізацією логопедія, сурдопедагогіка, олігофренопедагогіка, тифлопедагогіка, практичного психолога, вчителя-реабілітолога;
–  стаж педагогічної роботи за фахом.

На оплату праці педагогічних працівників ІРЦ розповсюджуються умови, передбачені Законом України «Про освіту» в частині оплати праці педагогічних працівників.

Прийом та реєстрація документів відбувається за адресою: 84116, м. Слов’янськ, вулиця Батюка 20, КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Слов’янської міської ради Донецької області», кабінет директора. Контактна особа: Сабардак Оксана Віталіївна, тел.(095)7218509, E-mail:slov-irc@ukr.net. Строк подання документів: 17січня 2019 року – 15 лютого 2019 року (включно).

Претенденти на посаду особисто або поштою (датою подання документів поштою, вважається зазначена по поштовому штемпелі) подають на участь у конкурсі наступний пакет документів:

– копію паспорта громадянина України;
– письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
– копію трудової книжки;
– копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
– письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу. Відповідальність за достовірність поданої інформації несе кандидат.

Конкурс кандидатів на посади педагогічних працівників КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Слов’янської міської ради Донецької області» відбудеться 26 лютого 2019 року в приміщенні будівлі Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру Слов’янської міської ради Донецької області», за адресою: м. Слов’янськ, вул. Батюка, б.20.

Кваліфікаційний іспит проводиться за напрямами:

– знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;
– знання основ спеціальної педагогіки;
– знання основ вікової психології дитини.

Загальний час для проведення іспиту становить не більш, як 60 хвилин. За результатами іспиту кандидати допускаються до співбесіди.

Про час проведення конкурсу кандидатам буде повідомлено додатково.

Змагання зі спортивного мікроорєнтування “ЛАБІРИНТ”

26 вересня Центр дитячої та юнацької творчості міста Словянська провів відкриті міські змагання зі спортивного мікроорієнтування «Лабіринт», які проводилися на території мікрорайону Артема. Свято присвячувалося міжнародному дню туризму.

» Read more

«Тато, мама, я – спортивна сім’я» в НВК №1

З метою виховання фізичних якостей і здібностей, любові до спорту, взаємодопомоги, співпереживання за своїх рідних; формування навички здорового способу життя 24.09.2015 року у Словянському НВК № 1 відбулося спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я». На ньому були присутні гості: начальник відділу освіти – Овчаренко Вадим Миколайович, адміністратор відділу освіти – Чиркова Надія Олександрівна. » Read more

УВАГА! КОНКУРС!

Пропонуємо навчальним закладам Слов’янської міської ради залучитись до конкурсу на краще есе на тему “ЧОМУ УКРАЇНІ ПОТРІБНА НОВА КОНСТИТУЦІЯ?” Конкурс триватиме до 16 вересня 2015 року.

Головний приз – 44 000 грн.  Умови конкурсу та подробиці  тут .

» Read more

Проводиться конкурс дитячої творчості з податкової та митної тематики!

З метою виховання культури сумлінного платника податків, зборів, платежів у школярів та ознайомлення їх з професією фахівця податкової та митної справи, Державна фіскальна служба України проводить конкурс дитячої творчості «Майбутнє України у мріях дитини».

» Read more

Учениця ЗОШ №5 втретє отримала перемогу у всеукраїнській учнівській олімпіаді з біології

З 22 по 27 березня 2015 р. у Києві  відбувся IV Всеукраїнський етап учнівської олімпіади з біології.
          В олімпіаді брали участь збірні команди 24 областей України та міста Київ. Донецьку область представляла команда учнів 8 – 11 класів зі  Слов’янська, Краматорська, Артемівська та Маріуполя.
         Здобувши перемоги в міському та обласному турах серед десятикласників, учениця 10-А  класу ЗОШ № 5 р. Слов’янська Маргарита Мартем’янова представляла Донецьку область у даній збірній.

» Read more