Category Archives: Конкурси, проекти, олімпіади

Змагання зі спортивного мікроорєнтування “ЛАБІРИНТ”

DSC_1172

26 вересня Центр дитячої та юнацької творчості міста Словянська провів відкриті міські змагання зі спортивного мікроорієнтування «Лабіринт», які проводилися на території мікрорайону Артема. Свято присвячувалося міжнародному дню туризму.

» Read more

«Тато, мама, я – спортивна сім’я» в НВК №1

DSCN3605

З метою виховання фізичних якостей і здібностей, любові до спорту, взаємодопомоги, співпереживання за своїх рідних; формування навички здорового способу життя 24.09.2015 року у Словянському НВК № 1 відбулося спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я». На ньому були присутні гості: начальник відділу освіти – Овчаренко Вадим Миколайович, адміністратор відділу освіти – Чиркова Надія Олександрівна. » Read more

УВАГА! КОНКУРС!

Без имени-5

Пропонуємо навчальним закладам Слов’янської міської ради залучитись до конкурсу на краще есе на тему “ЧОМУ УКРАЇНІ ПОТРІБНА НОВА КОНСТИТУЦІЯ?” Конкурс триватиме до 16 вересня 2015 року.

Головний приз – 44 000 грн.  Умови конкурсу та подробиці  тут .

» Read more

Проводиться конкурс дитячої творчості з податкової та митної тематики!

58889aa71f3102693e404f0e4344425c

З метою виховання культури сумлінного платника податків, зборів, платежів у школярів та ознайомлення їх з професією фахівця податкової та митної справи, Державна фіскальна служба України проводить конкурс дитячої творчості «Майбутнє України у мріях дитини».

» Read more

Учениця ЗОШ №5 втретє отримала перемогу у всеукраїнській учнівській олімпіаді з біології

1
З 22 по 27 березня 2015 р. у Києві  відбувся IV Всеукраїнський етап учнівської олімпіади з біології.
          В олімпіаді брали участь збірні команди 24 областей України та міста Київ. Донецьку область представляла команда учнів 8 – 11 класів зі  Слов’янська, Краматорська, Артемівська та Маріуполя.
         Здобувши перемоги в міському та обласному турах серед десятикласників, учениця 10-А  класу ЗОШ № 5 р. Слов’янська Маргарита Мартем’янова представляла Донецьку область у даній збірній.

» Read more