Некролог

Відділ освіти Слов’янської міської ВА висловлює щирі співчуття рідним та близьким, колегам з приводу передчасної смерті Дубровської Наталії Іванівни  – директора Слов’янська ЗОШ  І-ІІІ ст. №6.

Пішла з життя добра, щира, весела жінка і досвідчений керівник. Кожен, хто працював з Наталією Іванівною, знав її як світлу, фахову, наполегливу людину. За роки роботи (з 08.09.1991 по 16.12.2023 ) в освіті вона пройшла шлях від вчителя до директора школи, була нагороджена численними грамотами та орденом Святої Анни.

Нехай добрий, світлий спомин про Наталію Іванівну завжди залишиться у серцях рідних, друзів, колег, усіх, хто її знав, любив та шанував.

Хай душа Її знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають.

Вічна і світла пам’ять!

Некролог

Відділ освіти Слов’янської міської військово – цивільної адміністрації висловлюють щирі співчуття рідним та близьким директора  Слов’янської загальноосвітньої школи І- ІІ ст.№9, Василенка Станіслава Васильовича. Його серце перестало битися 30 січня 2022 року.

Пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Він жив, радів світу, людям, не пасував перед труднощами. Він був керівником, який згуртував колектив, вів його уперед. У скорботі низько схиляємо голови, молимося за упокій душі покійного. Світлий, добрий спомин про Станіслава Васильовича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, поважав, працював поруч з ним. Вічна і світла пам’ять йому.

У Слов’янській ЗОШ №15 обладнали сучасний кабінет-лабораторію з фізики

Важливими факторами розвитку економіки є наукоємні та високотехнологічні галузі. Фахівці цих галузей роблять вагомий внесок у виробництво внутрішнього валового продукту і саме їх дефіцит особливо відчутний в Україні і в усьому світі. Основною причиною такого дефіциту є втрата популярності науково-технічних, інженерних професій і, як наслідок, зниження рівня заінтересованості у вивченні предметів природничої, технологічної, математичної освітніх галузей у здобувачів освіти.

У природничо-математичній освіті міста наявні проблеми, які є наслідком загальних проблем у сфері загальної середньої освіти, зокрема відсутність відповідних умов у закладах освіти для забезпечення допрофільної підготовки та профільного навчання природничо-математичних предметів.

Для вирішення цієї проблеми, відділом освіти та колективом Слов’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15 була подана проектна заявка на участь в програмі«Спроможна школа для кращих результатів». Проєкт «Обладнання кабінету-лабораторії з фізики у Слов’янській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №15 Слов’янської міської ради Донецької області»пройшов конкурсний відбір та був успішно реалізований у 2021 році. Вартість проєкту становить 609,152 тис.грн., з яких 409,5 тис.грн. – кошти державного бюджету, 199,652 тис.грн. – кошти міського бюджету. Завдяки проекту  у кабінеті було проведено ремонтні роботи, отримане сучасне обладнання, за допомогою якого можна легко виконатилабораторні роботи та продемонструвати 75% шкільної програми з курсу електрики та магнетизму.Це дозволить значно покращити якість викладання фізики взакладі, сприятиме зростанню інтересу до вивчення цього предмету з боку учнів, підвищення результативності навчання та переорієнтація роботи вчителів із діяльності на засвоєння суми знань на діяльність, пов’язану з формуванням компетентностей НУШ, засвоєнням практичних умінь і навичок, підвищить мотивацію до вивчення складного й водночас дуже важливого предмету шкільної програми.

1 2 3 11