Квест із військовослужбовцями “Стежинками захисників Вітчизни”

14 жовтня 2015 року Центр дитячої та юнацької творчості організував квест з представниками штабу АТО «Стежинками захисників України» до свята захисників України.

» Read more

Концерт до дня захисника в КЗ “ЦДЮТ”

12 жовтня в актовій залі Центру дитячої та юнацької творчості пройшло урочисте свято до дня захисників України “Салют тобі, країни захисник”, на якому були присутні військові. » Read more

Змагання зі спортивного мікроорєнтування “ЛАБІРИНТ”

26 вересня Центр дитячої та юнацької творчості міста Словянська провів відкриті міські змагання зі спортивного мікроорієнтування «Лабіринт», які проводилися на території мікрорайону Артема. Свято присвячувалося міжнародному дню туризму.

» Read more

Пленер образотвочого мистецтва від ЦДЮТ

24 вересня 2015 року в Слов’янському парку культури та відпочинку Центр дитячої та юнацької творчості провів пленер образотворчого мистецтва “Улюблений куточок мого міста” , присвячений 370-річчю міста Слов’янська. » Read more

Танцювальний колектив “Овація” відзначив великим концертом завершення танцювального сезону

14 травня на базі Центру дитячої  та юнацької  творчості м.  Слов’янська  відбувся  підсумковий концерт танцювального колективу «Овація» під назвою «Острів танцю».

До кінця навчального року залишилось зовсім небагато часу. Танцювальний сезон також завершується, та його  прийнято відзначати підсумковим концертом.
» Read more