Category Archives: Оголошення

До уваги випускників з окупованих територій Донецької та Луганської областей

УВАГА

Відділ освіти Слов’янської міської ради надає інформацію щодо закладу, який буде здійснювати річне оцінювання, державну підсумкову атестацію учнів за екстернатною формою навчання, замовляти документи про освіту державного зразка: » Read more

Закупівля товарів

Відділ освіти Слов’янської міської ради проводе конкурс на закупівлю товарів, вартість яких не перевищує суми, визначеної законами України «Про здійснення державних закупівель» на електронному майданчику ZAKUPKI.PROM.UA

Закупівля товарів

Відділ освіти Слов’янської міської ради

 Оголошує конкурс на закупівлю:

 

№ п/п

Найменування одиниця виміру

кількість

1 Спортивний костюм

шт

97

2 Кросівки

шт

97

3 Вироби спортивні:    
      м’яч (футбольний, волейбольний)

шт

216

      набір для тенісу

шт

50

    обруч

шт

260

      скакалка

шт

510

      сітка волейбольна

шт

25

4 Набір хімреактивів для кабінету хімії (учнівський)

шт

26

5 Набір хімреактивів для кабінету хімії (вчительский)

шт

26

6 Набір для кабінету фізики

шт

26

7 Плакати

комплект

20

Пропозиції надавати до 11.11.2015 року у відділ освіти Слов’янської міської ради (к.51).

Закупівля товарів

Відділ освіти Слов’янської міської ради

Оголошує конкурс на закупівлю:

  • Засоби для миття поверхонь (тм. Гала);
  • Щелок миючий;

Пропозиції надавати до 11.11.2015 року у відділ освіти Слов’янської міської ради (к.51).

Запрошення на зустріч з Ярославом Грицаком!

667a963a7ec32a324d0ee0c9af0ff411
 11 жовтня о 18:30 на базі Платформи ініціатив «Теплиця» відбудеться зустріч із українським науковцем, істориком і публіцистом, доктором історичних наук, професором Українського Католицького Університету, директором Інституту історичних досліджень та гість-професором Центральноєвропейського університету в Будапешті Ярославом Грицаком. Тема зустрічі «Покоління і цінності». Запрошуються всі бажаючі.

» Read more

Електронна реєстрація дітей у дошкільні навчальні заклади міста Слов`янська.

ДНЗ

З метою запровадження єдиного підходу до обліку та приймання дітей до дошкільних навчальних закладів, забезпечення відкритого доступу до інформації щодо прийому дітей до дитячих  садків та мінімізації людського впливу на порядок прийняття  дітей, на виконання постанови КМУ від 13.07.2011р. №752 «Про створення єдиної державної електронної бази з питань освіти», керуючись п.2 ст 19 Закону України «Про дошкільну  освіту», відповідно до наказу відділу освіти від 23.08.2013 року №297 у місті з 02.09.2013 року розпочато впровадження  проекту електронної реєстрації дітей дошкільного віку до дошкільних навчальних закладів.

Електронна реєстрація дітей дошкільного віку надає можливість батькам через Інтернет зареєструвати свою дитину в черзі до дошкільного навчального закладу, який вони обрали, і відповідно відслідковувати просування цієї черги, а також бачити реальну картину наповнюваності дошкільних навчальних закладів міста.

Для успішної реєстрації дитини в електронній черзі батькам необхідно зайти на сайт «Електрона реєстрація дітей у ДНЗ», зареєструватися, вивчити інструкцію для батьків та діяти згідно неї. Подача  в електронному вигляді заяви забезпечує попередню електронну реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.  За допомогою  можна звернутися до адміністрації  закладу. За поданою заявою та оригіналами документів дитину внесуть в електронну реєстрацію. Подавати заявку можна лише в один  навчальний заклад.

З усіма питаннями щодо електронної реєстрації дітей дошкільного віку можна звертатись до відділу освіти Слов`янської міської ради  за телефоном 3-53-60 та до керівників дошкільних закладів.

УВАГА! КОНКУРС!

Без имени-5

Пропонуємо навчальним закладам Слов’янської міської ради залучитись до конкурсу на краще есе на тему “ЧОМУ УКРАЇНІ ПОТРІБНА НОВА КОНСТИТУЦІЯ?” Конкурс триватиме до 16 вересня 2015 року.

Головний приз – 44 000 грн.  Умови конкурсу та подробиці  тут .

» Read more

Краєзнавчий музей запрошує ознайомитися з історією Слов’янська

Без имени-3

До 370 річниці заснування нашого міста та 72 річниці визволення Слов’янська від нацистських окупантів у Другій світовій війні для школярів та мешканців міста в краєзнавчому музеї проводяться заходи: уроки знань і уроки пам’яті, що проводяться на базі виставки «Старожитності Слов’янщини».
» Read more

Привітання з Днем Знань!

49492116

Шановні Слов’янці!

Щиросердечно вітаємо вас із Днем знань!  1 Вересня – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності, особливе свято: яскраве, насичене приємними емоціями та хвилюючою атмосферою.

Дорогі діти, опановуйте знаннями, виховуйтесь у дусі патріотизму і любові, бережіть і примножуйте духовну спадщину нашого народу, будьте гордими нащадками дідів і прадідів та своїх батьків, які сьогодні хоробро захищають нашу Вітчизну. Знання тільки тоді Знання, коли вони набуті зусиллями думки, а не пам’яттю, і тому бажаю Вам, шановні школярі, сил, натхнення та наполегливості.

» Read more

1 2